Kam skirti daugiausia dėmesio statant namą?

hidroforaiDaugelis šeimų, kurios jau nebetelpa tarp buto sienų, nusprendžia įsikelti į užmiestį, ypač jei ten turi žemės, bei pasistatyti nuosavus namus, kuriuose vietos pakaks kiekvienam šeimos nariui. Jei turite nekilnojamo turto užmiestyje, namą jame pasistatyti gali kainuoti netgi pigiau, nei įsigyti didelį butą kur nors netoli miesto centro ar viename prestižinių rajonų, kur būtų saugu gyventi visai jūsų šeimai, tačiau reikia nepamiršti, kad nors statytis namą kainuos sąlyginai pigiau, tačiau statybos pareikalaus ne tik daug jūsų laiko, bet ir kantrybės, o pinigų vistiek reiks išleisti nemažai, juk jei bute jau būna įrengtas vandentiekis ir elektros instaliacija bei veikia centrinis šildymas, statydami namą viską suplanuoti, susipirkti ir išvedžioti turėsite patys.

Daugelis tų, kurie ruošiasi persikelti gyventi į nuosavą namą, vandeniu nusprendžia apsirūpinti iš gręžinių, padarytų jų namo teritorijoje. Žinoma, gręžinio padarymas gali kainuoti nepigiai, tačiau tuomet jūs busite nepriklausomi nuo kitų, kurie naudojasi centrine vandentiekio sistema ir nepermokėsite už karštą vandenį. Jei darotės nuosavą gręžinį, jus taip pat turės sudominti ne tik įvairiausių tipų vamzdžiai, bet ir boileriai, hidroforai bei vandens siurbliai. Boilerio pagalba jūs į namus patenkantį vandenį sušildysite, o hidroforas jūsų vandenį pumpuos ir filtruos. Jei renkatės hidroforą, turėtumėte pastebėti, kad skirtingų rūšių hindroforai pasižymi skirtingomis savybėmis skirtingame slėgyje, todėl prieš jį pirkdami gerai pasitikrinkite, kokio hidroforo jums iš tiesų reikia, kitaip hidroforai gali greitai nusidėvėti, bakų šonuose gali pradėti kauptis vanduo, padidės elektros suvartojimas ir pablogės vartojamo vandens savybės, o tų jūs tikriausiai norėsite mažiausiai. Jei nežinote, kaip ir kokį hidroforą, boilerį ar vandens siurblį įsigyti, visuomet pasitarkite su specialistais.

Geriausią patarimą jums galės duoti firmos, kurią užsakėte daryti vandentiekio darbus savo naujajam namui, darbininkai ar vadybininkai. Žinoma, nebijokite pasitarti ir bet kuriais kitais klausimais, jei tik kyla abejonė, iškart klauskite ar ieškokite informacijos internete, nes kitaip galite išleisti pinigus dalykams, kurie greitai nusidėvės ar bus visiškai tinkami, o tuomet reiks pakloti ir krūvą pinigų ant remonto ir tų prietaisų keitimo.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.