Darbo stalas apie vadovą išduos kelias paslaptis…

vadovo darbo stalasŠiuolaikiniai darbo stalai yra tik viena iš tų detalių, kurioms skiriama nepakankamai dėmesio. Labai daug dėmesio skiriama kėdėms ir spintelėms, kuriose talpinami įvairūs dokumentai, jose slepiami seifai ir pan. Tuo tarpu darbo stalas lieka nuošalyje. O taip neturėtų būti, nes būtent vadovo darbo stalas gali labai daug pasakyti apie kompaniją.

Mažas darbo stalas

Mažas darbo stalas sako tik viena – vadovas nėra egoistiškas žmogus. Jis nesiekia didelių turtų ar valdžios, o dirba kompanijos labui. Aišku, mažas stalas yra ir pigesnis, tačiau tai nieko nesako apie vadovo taupumą, ypač, jei šalia stovi itin prabangi kėdė. Prie mažo stalo sėdi ir puikiai viską planuojantys žmonės – žinantys, ko jiems darbui reikia, o ko ne.

Darbo stalas su popieriais

Deja, apie popieriais apverstą vadovo darbo stalą nieko gero pasakyti negalima. Taip pat ir apie įmonės veiklą. Jei vadovas nuolatos knisasi po popierius, kaip voverė rudeniniuose lapuose, greičiausiai įmonės veikla yra chaotiška, netvarkinga. Tokia įmonė gali vėluoti su užsakymais arba juos paprasčiausiai… pamesti.

Ant stalo pilna nereikalingų daiktų

Darbo stalas reikalingas tam, kad vadovas atliktų tiesioginius darbus – vadovautų verslui ir rūpintųsi jo plėtra. Jei ant stalo prikrauta daugiau nereikalingų darbui daiktų, reiškia vadovas turi daugiau užsiėmimų, kuriems suteikia aukštus prioritetus. Tai nėra blogai, jei prioritetų yra vienas, du ar trys. Jei jų daugiau, nukentėti gali tiesioginė veikla.

Artimųjų nuotraukos

Jei ant vadovo darbo stalo yra šeimos nuotrauka, galima padaryti dvi rimtas išvadas. Pirmiausia, vadovas yra kantrus žmogus. Jei jis turi mylinčią šeimą, vaikus, reiškia vadovavimo įgūdžius pritaiko ne tik darbe, bet ir asmeninėje aplinkoje, kuria yra linkęs didžiuotis. Rytų šalyse šeimyniškumas yra labai vertinamas, daugelis verslo susitikimų pradedami mandagiomis frazėmis apie šeimą, todėl artimųjų nuotraukos išduoda tvirto ir šeimyniško žmogaus savybes. Kitas svarbus dalykas – emocingumas. Tik emocingas žmogus pastatys ant savo stalo savo šeimos nuotrauką. Jei asmuo nėra linkęs rodyti savo emocijų, jam nuotrauka bus nereikalinga. Kartais jas stato tam, kad sudarytų klaidinantį įspūdį. Jei nuotrauka apdulkėjusi, arba ant jos stiklo matomi pirštų antspaudai yra tik vienoje vietoje, reiškia ji imama į rankas retokai.

Darbo stalas su daug spintelių ir stalčiukų

Jei vadovo darbo stalas yra ne tik plokštė su trimis-keturiomis kojomis, bet ir daugybė stalčiukų, lentynėlių ir „priestatų“, galima sakyti, kad tai yra darbo stalas-tvirtovė, už kurios vadovas jaučiasi tvirtai, o stale yra viskas, ko jam reikia, nors niekas nesiruošia skelbti blokados. Dažnai tokio darbo stalo stalčiuose atsiras ir gėrimo butelis, ir visokių nereikalingų daiktų. Deja, toks žmogus greičiausiai turi nemažai kompleksų, kažką slepia, yra uždaras. Apie verslą kalba nelabai noriai, stengiasi nukreipti kalbą.

Jokio darbo stalo

Tai ne stebuklas. Šiuolaikinis vadovas gali puikiausiai dirbti ir be darbo stalo. Paprasčiausiai jį atstoja konferencijų kambario stalas, palangė, kolegos stalas, žurnalinis staliukas, arba tiesiog keliai, atsisėdus į minkštą krėslą ar sėdmaišį. Toks faktas sako apie itin laisvą ir nepriklausomą žmogų, kuris nepripažįsta stereotipų, mąsto nekasdieniškai. Su tokiu žmogumi galima juokauti, dalintis idėjomis. Savo darbus jis padaro iš bet kur, yra labai bendraujantis.

Pagal darbo stalo spalvas taip pat galima spręsti, tačiau jos nebūtinai atspindi vadovo asmenybę, nes ofiso baldai ir jų forma bei spalva derinama prie interjero, o ne prie kiekvieno darbuotojo asmeninių pageidavimų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.