Kodėl verta rinktis stumdomas duris spintai?

SkyvedørerJei domitės namų interjerų tendencijomis ir sekate, kokios naujausios mados, spalvos, deriniai ir sprendimai vyrauja šiuolaikiškuose namuose, turbūt žinote, kad pastaruoju metu į populiarumo viršūnes lipa spintos stumdomomis durimis. Šiandien vis dažniau tokio tipo gaminiai yra gerokai perkamesni už varstomų durų spintas ir taip yra toli gražu ne veltui.

Stumdomos durys, Norvegijoje vadinamos Skyvedører, yra šiuolaikiškų ir modernių namų ženklas. Dažniausia toks pasirinkimas reiškia, kad šių namų šeimininkai yra mada, naujausiomis tendencijomis ir geru skoniu besidomintys žmonės. Jeigu ir Jūs svarstote, kokių durų spintą pasirinkti į savo namus, nesunkiai galite apsispręsti, pasižiūrėję, kokiais privalumais gali pasižymėti spintos stumdomomis durimis.

  • Stilius ir grožis. Vienas pagrindinių privalumų, kuriais pasižymi spintos stumdomomis durimis – platus durų pasirinkimas. Ta reiškia, kad stumdomos durys gali būti pačių įvairiausių spalvų, tonų ir ornamentų. Dažniausiai todėl, kad jas būtų lengva įkomponuoti į patalpą, jų pasirinkimas labai platus. Tai gali nustebinti ir išrankiausią pirkėją.
  • Vietos taupymas. Kitas labai svarbus aspektas, kuris lemia norą pasirinkti spintas stumdomomis durimis –  vietos taupymas. Šiandien daugelis žmonių gyvena nestandartiniuose būstuose ir ieško galimybių, kaip dar labiau sutaupyti erdvės savo namuose. Stumdomų durų spintos – puikus pasirinkimas. Sutaupysite vietos ir  turėsite kur pasidėti savo daiktus. Norite, kad spinta atrodytų itin natūraliai ir paskęstų kambario  interjere? Įmontuokite spintą į sienos nišą ir pamatysite, kaip patalpa atrodys didesnė.
  • Modernumo išraiška. Dažniausiai spintos stumdomomis durimis  pasirenkamos namams, kurie įrengiami šiuolaikišku interjeru. Ne tik todėl, kad šios durys atrodo netradiciškai ir žavi, tačiau ir dėl griežtų linijų. O taip pat spintos stumdomomis durimis atrodo taip šiuolaikiškai, nes visi mechanizmai ir detalės yra paslėptos, nematyti nei sujungimų, nei rankenėlių.
  • Saugumo jausmas. Tėvams, namuose auginantiems mažus vaikus stumdomos durys kartais tampa dar vienu  papildomu saugumo užtikrinimu. Kodėl? Jei spintą sumontuosite tinkamai ir parinksite jai tinkamą vietą, prisiverti pirštų šiomis durimis tiesiog neįmanoma. Argi tai ne puikus pasirinkimas vaiko kambariui?
  • Ilgaamžiškumo užtaisas. Kadangi pagrindinis spintų stumdomomis durimis mechanizmas yra bėgeliai – tai itin paprastas gaminys. Jo kokybės garantas priklauso nuo sumontuotos furnitūros. Jei parduotuvėje pasirinksite aukščiausios klasės furnitūros spintą, tikėtina, jog ji namuose atitarnaus eilę metų ir išliks tokia pati funkcionali kaip ir pirmą dieną.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.