Lauko durų pagrindinės rūšys

lauko durysLauko durys tai vienas iš svarbiausių namų objektų. Dažnai lauko durys namui pasirenkamos ne tik patikimos, komfortiškos ir saugios, bet ir estetiškai atrodančios. Juk durų išvaizda dažnai nusako šeimininko skonį. Šiuo metu rinka siūlo ne vieną durų tipą, taigi plačiau apie kiekvieną iš jų.

Lauko durys kaina dažniausiai daro didžiausią įtaką renkantis tam tikrą variantą. Pigios lauko durys dažnam atrodo vienas geriausių būdų sutaupyti, juk ne visais atvejais, kas pigu yra nekokybiška, juk nemažai yra rengiama akcijų ir įvairių išpardavimų, kurių metu galima gana nebrangiai įsigyti tam tikrų lauko durų. Tačiau durų pasirinkimui įtaką daro ne tik kaina, bet ir dizainas, spalva ir išmatavimai. Šiuo metu klientams yra siūlomi penki lauko durų variantai, kurių pagrindinis skirtumas yra medžiagos ir gamybos būdai.

Turbūt populiariausios lauko durys yra medinės durys. Klijuotos medinės lauko durys yra gaminamos sumuštinio principu. Anksčiau šio tipo durys būdavo gaminamos iš vieno tašo, tačiau tokio tipas buvo veikiamos gamtos sąlygų, todėl arba plėsdavosi arba traukdavosi. Šios lauko durys yra nuo 65 mm iki 115 mm storio. Tokios durys reikalauja nemažai priežiūros, nes reikia saugoti durų paviršių, nes jis nėra atsparus techniniams pažeidimams. Medinės lauko durys kaina taip pat yra gana aukšta, nes kaip žinia visi medienos gaminiai yra nepigūs.

Anksčiau plastikinės lauko durys buvo itin populiarus pasirinkimas, tačiau dabar tai pasenęs pasirinkimas. Vasaros ir žiemos metu jos riečiasi, o tai sukelia vargų rakinant ir užrakinant.

Aliuminės lauko durys taip pat naudojamos, tačiau jas dažniausiai renkasi viešieji pastatai, nes tai patvarios durys, tačiau gana pralaidžios šilumai durys. Įrengus tokias duris turi būti išvaloma durų furnitūra ir tuomet tinkamai sureguliuojamos.

Vienos iš saugiausių durų yra plieninės. Plieninės durys dar vadinamos šarvuotos lauko durys. Šios durys yra populiarus pasirinkimas dėl universalaus pritaikymo, puikios išvaizdos ir gana priimtinos kainos.

Na ir paskutinis durų pasirinkimas yra kompozitinės. Tokio tipo durims yra nebaisios net ir ekstramalios atmosferos sąlygos, nes gaminant šias duris naudojamos pačios geriausios medžiagos. Šioms durims yra teikiama net 25 metų garantija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.