Kokios spalvos virtuvė geriausiai atskleidžia Jūsų asmenybę?

grindų plytelėsGaminti maistą bus kur kas maloniau jeigu jį ruošiate tokioje virtuvėje apie kokią svajojote visą gyvenimą. Svarbu ne tik stilius, tačiau ir funkcionalumas, kadangi tik praktiškoje virtuvėje maisto gaminimas bus smagus, o ir paruošti patiekalai pranoks Jūsų lūkesčius. Norint sukomplektuoti svajonių virtuvę reikalingos ir madingos grindų plytelės. Atrodo, retai pažvelgiama žemyn, tačiau pastarosios formuoja mūsų maisto gaminimo vietos išvaizdą. Tik tinkamai pasirinktos statybos prekės garantuos stilių bei funkcionalumą.

Virtuvės patalpai tinkančios spalvos

Žmonių, kurių finansai nėra riboti – galimybės taip pat kur kas platesnės. Dažniausiai kuriant interjerą samdomi dizaineriai, kurie puikiai moka sukomponuoti smulkmenas, kad interjeras atrodytų gražiai. Šįkart norėtume akcentuoti ne baldus, tačiau spalvas, kurios lemia labai daug.

Spalvų magija arba kaip jos keičia virtuvės patalpa:

  1. Baltos spalvos sienos ir grindys labai tinka mažose patalpose, kadangi vizualiai jos tampa didesnės.
  2. Madingos grindų plytelės turi būti tamsesnių spalvų nei sienos arba lubos.
  3. Plytelės su raštais turi būti tik interjero dalis. Tai reiškia, kad reikėtų rinktis nedaug raštų, kad neatrodytų patalpa kur kas labiau apkrauta.
  4. Ryškios spalvos puikiai tinka tuomet, kai kuriamas modernus interjeras namuose.
  5. Jeigu nuspręsite, kad jums juodos spalvos plytelės – tokiu atveju siūlome pasirinkt blizgias, o ne matines.

Renkantis plytelių spalvas jas būtinai reikia suderinti su baldais esančiais patalpoje. Labai dažnai žmonės nenusistato, kokio spalvos atspalviai dominuos ir tokiu atveju gaunamas rezultatas būna per pilnas. Paprasčiausiai spalvos viena su kita nedera, tad atrodo juokingai. Jeigu neplanuojate samdytis interjero dizainerio – pats pasistenkite suderinti smulkmenas.

Kaip derinti sienas prie baldų?

Statybos prekės yra ta vieta, kur galima surasti labai daug įvairų plytelių. Šiuo metu siūlomas pasirinkimas tikrai labai platus, tad kiekvienas galia atrasti tai, kas jam labiausiai tinka ir geriausiai atskleidžia asmenybę. Labai svarbu rinktis tokią spalvą, kuri Jums būtų miela. Tokiu atveju ir gaminamas maistas bus kur kas skanesnis.

  • Pirmiausia rekomenduojame išrinkti baldus, o tik paskui prie jų derinti plyteles arba dažus, kuriais bus dekoruojamos sienos. Paprasčiausiai baldai kur kas labiau patraukia dėmesį, tad pirmiausia juos ir reikia pirkti. Beje, jie kur kas brangesnė investicija.
  • Būtinai apsižiūrėkite, kaip konkretūs dažai atrodo ant tam tikro paviršiaus. Prekybos vietose galima atrasti realius pavyzdžius, o ne tik atspausdintus kompiuteriu. Juk tokie pavyzdžiai ne visai atitinka realybę.
  • Nusistatykite dvi spalvas, kurios dominuos virtuvėje. Rinkitės tik šių spalvų atspalvius ir juos kartu derindama prie baldų komponuokite.
  • Internete susiraskite lentelę apie spalvų derinimą ir žiūrėkite, kad jūsų pasirinktos viena kitos „nepjautų“.

Kuo daugiau laiko skirsite smulkmenų derinimui – tuo tikresni galite būti, kad Jūsų pasirinkimas tikrai bus toks apie kokį svajojote. Daugelis žmonių pradėdamas remontuoti virtuvę nežino – kokio rezultato tiksliai nori. Tokiu atveju dažniausiai daromas viskas neapgalvotai, tad ir virtuvė neatrodo labai estetiškai. Siūlome pabandyti kuo labiau apsirėžti poreikius, tad rezultatais patenkintų lūkesčius.

Juk gražioje virtuvėje gaminamas maistas yra skanesnis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.