Traktoriukų dalys agropartsbaltija.lt

Sodo traktoriukai atlieka įvairias funkcijas, su jais galima valyti sniegą, surinkinėti lapus, tačiau daugiausiai darbo su šia technika yra vasarą, kai tenka pjauti žolę. Šiuolaikiški traktoriukai gali ne tik pjauti, bet ir surinkti ar mulčiuoti žolę, kitaip tariant, jie tampa nepamainomais „darbininkais“ vasarą.

Prieš naudojant techniką svarbu įsitikinti, kad traktoriukų dalys nėra susidėvėję ir technika veikia be priekaištų. Vis tik, jei kyla nesklandumų, atradote, kokias detales reikėtų keisti, ieškokite naujų ir kokybiškų detalių traktoriukams parduotuvėje internete agropartsbaltija.lt. Šioje parduotuvėje yra visos pagrindinės detalės, skirtos įvairiems modeliams ir prekės ženklams. Jeigu neišsirenkate tarp gausaus asortimento, visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie patars, kokia prekė geriausiai tinka jūsų technikai.

Net jei atsisiuntę detalę matote, kad ji nėra tinkama, visada galite grąžinti ar pakeisti į kitą. Parduotuvėje internete galima užsakyti ne tik traktoriukų dalis, bet ir vejapjovių, žoliapjovių, „Husqvarna“ detalių.

Pagrindinės traktoriukų dalys

Peiliai. Traktoriukų peiliams tenka didžiulis krūvis, todėl nenuostabu, kad tai dažnai susidėvinčios detalės. Interneto svetainėje rasite apie 100 prekės ženklų peilių. Jie yra trijų tipų – peiliai, peiliai aeravimo ir vertikuliavimo, pleištai. Labai svarbu ir tinkamas jų ilgis, siūlomas pasirinkimas – nuo 35 mm iki 763 mm ilgio.  Tokios atsakingą darbą dirbančios traktoriukų dalys kaip peiliai turi būti reguliariai keičiami, kad neturėtumėte vargo žolė pjovimo metu.

Akumuliatoriai. Parduotuvėje internete siūlomi geliniai ir rūgštiniai traktoriukų akumuliatoriai. Savo technikai tinkamą galėsite išsirinkti pagal akumuliatoriaus pločio, ilgio, aukščio išmatavimus bei talpos dydį.

Padangos – tai dar vienos traktoriukų dalys, kurios praverčia, jeigu yra atsargoje. Padangos ne tik susidėvi, bet ir gali būti pradurtos, užvažiavus ant aštraus akmens ar vinies sode. Minėtoje parduotuvėje internete rasite padangų kameras, padangas, atraminius ratukus bei grandines ant ratų, kurios praverčia žiemos metu. Tinkamas padangas nesudėtinga išsirinkti, žinant jų išmatavimus.

Išvardintos tik pagrindinės traktoriukų dalys, tačiau jų elektroninėje parduotuvėje yra daugiau. Tinkamai pasiruoškite vasarai užsisakę reikiamų atsarginių detalių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.