Virtuvės baldai pirkti parduotuvėje

virtuvės baldaiLabai dažnas namų savininkas yra įsitikinęs – virtuvės baldai turi būti tik gaminti pagal užsakymą. Jokių modulinių baldą, kuriuos susirinkti gali kiekvienas! Su tuo tikrai nesutiktų didžiausios baldų parduotuvės ir interneto prekybos centrai, parduodantys baldus (pavyzdžiui, Pigu.lt). Akivaizdu, kad toks stereotipas kenkia ne tik prekybininkams, bet ir gamintojams bei patiems namų ar butų savininkams.

Kodėl reiktų rinktis virtuvės baldus iš parduotuvės?

  • Aiškiau;
  • Pigiau;
  • Patogiau;
  • Greičiau;

Kai profesionalai projektuoja baldus, žmogus retai žino, ko nori iš tiesų. Kai juos pamato gatavus – kyla daugiau minčių, todėl el. parduotuvėse ar paprastose parduotuvės parduodami baldai padeda greičiau apsispręsti, kokios virtuvės reikia.

Virtuvės baldai paprastai kainuoja nuo 2000 eurų. Tai tikrai nemaža investicija. Todėl pirkti internetu gali būti tikrai neblogas būdas taupyti. Ypač, jei dar reikia susirasti ir įmontuojamą buitinę techniką. Didelę virtuvės baldų kainos dalį sudaro montavimas. Perkant baldus iš parduotuvės, už montavimą mokėti nereikia, nes pats juos galite susimontuoti.

Patogumas yra tas momentas, kai nesant profesionalu galima susimontuoti savo virtuvės baldus. Arba juos susiprojektuoti. Reikia tik gerai išsimatuoti vietą ir parinkti tinkamus virtuvės baldų modulius – spinteles, lentynėles, nišas. Visa kita – kantrus ir kruopštus darbas. Kartais net specialių įrankių nereikia. Tiesa, drėlės prireiks, nes sutvirtinimų į sieną plaktuku ir kaltuku geriau nedaužyti.

Virtuvės baldai projektuojami ilgai – keletą savaičių. Tada dar tiek pat derinami ir tik tada pradedama gamyba, kuri irgi užtrunka. Gamyba baigiasi, prasideda transporto paieškos ir taikomasi prie meistrų tvarkaraščio. Didmiestyje šis procesas gali išsitęsti net iki 2-3 mėnesių. Su parduotuviniais baldais kitaip – keletą dienų pasėdi internete, pasivažinėji po baldų parduotuvių ekspoziciją, išsimatuoji ir užsisakai. Po 2-3 savaičių baldai atvežami. Dar pora dienų ir viskas – virtuvės baldai sumontuoti ir galima džiaugtis puikia virtuve.

Montuoti baldus nėra sudėtinga. Jie sukurti taip, kad juos būtų galima surinkti paprastam žmogui. Ikea supaprastino viską dar labiau, nes visi jų baldai susukami vienu ir tuo pačiu rakteliu – kad nereikėtų 17 skirtinų atsuktuvų antgalių, kaip to prireikia montuojant profesionalius baldus. Visi varžteliai ir sraigteliai yra jau supakuoti kiekvienoje dėžėje. Atsidarote vieną – surenkate vieną spintelę su stalčiais. Atsidarote kitą – surenkate ir įkišate indaplovę, atsidarote trečią, ant bėgelių išvažiuoja butelinė ar specialus mechanizmas rankšluosčiams. Viskas labai paprasta ir padaryta be jokių gudrybių ir netikėtų pirkinių.

Vis dar užsakinėsite virtuvės baldus ar pirksite patys?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.