Dekoratyvinės skulptūros kiemui – kam jos reikalingos?

paminklaiŽmogaus namų erdvė – kaip asmeninė tvirtovė, kurią gali slėpti aukšta tvora. Nesvarbu, kad svetimi jos nematys, faktas, kad kiemas tuščias būti negali. Kas gali papuošti kiemo erdvę bei suteikti jai žaismingumo? Atsakymas paprastas: dekoratyvinės skulptūros kiemui. Jos tam ir skirtos – užpildyti tuščiai erdvei ir paversti pačiu originaliausiu kampeliu visoje gatvėje!

Dekoratyvinių skulptūrų kiemui galite įsigyti visur. Kiekvienoje namų prekių parduotuvėje galite rasti pačių įdomiausių statulėlių, tinkančių papuošti keliukui link Jūsų namo. Galite rinktis iš įvairiausių dydžių bei formų, tad net ir pačiame mažiausiame kieme atsiras vietos netikram „nykštukui“.

Neturite idėjų, ir bijote, kad Jūsų kiemas atrodys juokingai? Bijote apsikvailinti, nes manote, kad visiškai neturite skonio ir galite susigadinti savo įvaizdį pridėlioję kieme dekoratyvinių skulptūrėlių? Nesijaudinkite. Visada už mažą mokestį galite pasikonsultuoti su bet kuriuo dizaineriu. Yra daug specialistų, kurie mielai pagelbėtų sukurti akiai dailų vaizdą bei patartų, kaip neišleisti daug pinigų dekoruojant namų aplinką. Kita vertus, galima apsieiti ir be specialisto pagalbos. Kiekviename interjero žurnale galite rasti skiltį „Namams“, kurioje rasite begalės patarimų, kaip namo išorę paversti stilingu poilsio kampeliu.

Nemėgstate nereikalingų detalių? Galbūt Jūs esate linkęs į minimalizmą ir kiemas Jums neatrodo tinkama erdvė dekoratyvinėms skulptūroms? Viskas gerai, galite sugalvoti kitą būdą, kaip paversti kiemą gražia vieta. Galbūt mėgstate gėles? Arba visada svajojote apie žydrą baseiną? Taip, kaip Jums atrodo tinkamiausia, taip kurkite ir savo namų aplinką. Nes ji turi būti panaši į Jus. Dėl to ir nerastumėte nei vieno vienodo kiemo.

Kiekvienam namų erdvė – jo kampelis. Jį reikia susikurti tokį, kad drąsiai galėtumėte teigti, jog namuose – geriausia. Kiekvienas jaukumą ir grožį supranta skirtingai, tad nieko keisto, jog vienam norisi baseino kaip holivudiškuose filmuose. Kitam – mielų dekoratyvinių skulptūrų, atrodančių žaismingai ir originaliai. Kitiems yra labai svarbūs mini paminklai, kurie statomi mirusių augintinių atminimui. Net neturint didelių lėšų įmanoma susikurti tokią aplinką, kokios norite. Pasitelkite fantaziją, sukaupkite žinių ir būkite sumanūs – tikrai galėsite džiaugtis tokiu kiemu, apie kokį visuomet svajojote!

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.